HR konverentsi eesmärgiks on keskenduda personaliarenduse küsimustele ja personalitöö valdkonnas kasutatavatele tehnoloogiatele. Messi raames on võimalik kahe päevaga saada põhjalik ülevaade personaliarvestuseks ning HR töö lihtsustamiseks mõeldud infosüsteemidest.

Konverentsi tutvustuse leiad SIIT!
Tutvu messipakkumistega SIIN!

Mess ja tootetutvustused:

CV-Online on Baltimaade suurim värbamisportaal, millel on suurim kõrg- ja kutseharidusega kandidaatide andmebaas. Teenuse tutvustuse raames räägitakse uuendustest süsteemis ning sellest, kuidas CV-Online’i teenuseid senisest efektiivsemalta kasutada ja lisavõimalustest, mis muudavad igapäevase värbamise oluliselt vähem ressursimahukaks.
Täpsemalt: www.cv.ee

 
Edutizer on ettevõtetele suunatud e-koolitus ja koolituskorraldustarkvara, mis on mõeldud töötajate ja partnerite koolitamiseks ja atesteerimiseks, samuti uute töötajate värbamise toetamiseks. Edutizer hõlmab kogu koolitusprotsessi planeerimisest ja õppematerjalide ettevalmistamisest tulemuste hindamise, analüüsi ja sertifikaatide väljastamiseni. Edutizerit on lihtne juurutada ja kasutada, samuti on Edutizer ettevõtte suurusele ja vajadustele vastavalt skaleeritav. Edutizer on ca 15 000 kasutajaga suurim korporatiivne e-koolituslahendus Baltikumis. Edutizerit kasutavad Eesti Energia, Elion, EMT, Tallinna Lennujaam, Danske Pank ning Citadele Pank Lätis. 
Täpsemalt: www.edutizer.com
Merit Palk on Eesti kõige professionaalsem palgaprogramm. Merit Palga arendamise peamisteks eesmärkideks hoida kokku kasutaja aega ning anda täielik kindlus, et palgaarvestus on alati korrektne. Korrektsuse tagavad maksumäärade ja maksuarvestuse loogika automaatne uuendamine, mistõttu ei saagi kunagi midagi valesti minna. Merit Palgaga arvestatakse palkasid rohkem kui 60000 töötajale.
Täpsemalt: www.merit.ee
 
PARiM - midagi rohkemat, kui lihtsalt tööjõu tarkvara lahendus. See tipptasemel tööriist aitab saavutada suurepärast klienditeenindust ning on lisandväärtuseks Sinu ettevõttele.
Täpsemalt: www.parim.co.uk
Persona on veebipõhine ja seda saab kasutada kõikjal, kus on internet. Tegemist on kaasaegse ja kasutajasõbraliku tarkvaraga, mis sisaldab endas kõiki palga-, personali- ja tööajaplaneerimiseks vajalike funktsionaalsuseid. Kui personali poolel on sisestatud töö, puhkused, palgad ja lisatasud siis need on näha ka kohe palgamoodulis ning töögraafikus. Muidugi saab seadistada ligipääsupiiranguid, mis tagavad, et igaüks näeb ainult oma tööks vajalikke andmeid.
Täpsemalt: persona.fujitsu.ee
SportID on veebipõhine ettevõtte spordikulude haldamise tarkvara, mille kasutusele võtmise eesmärgiks on muuta oma töötajad senisest aktiivsemaks ja sportlikumaks ning säästa spordikulude haldamiseks kuluvat aega ja raha. SportID-l on soodsad lepingud enam kui 100 spordiklubis üle Eesti, SportID-ga saab registreeruda kõigile olulistele rahvaspordiüritustele Eestis. Kliendid saavad meie käest kõigi töötajate sportimise eest ühe arve kuus, mis ei ületa kunagi ettevõtte poolt sportimiseks mõeldud eelarvet. Täpsemalt: www.sportid.ee
 

Upsteem.com pakub Eesti turul ainulaadset talendijuhtimise ja tagasiside lahendust. Lihtsas ja kaasaegses intranetikeskkonnas on võimalik läbi viia 360 kraadise tagasiside uuringuid, arenguvestlusi ning töötajate rahulolu-uuringuid. Tulemused jäävad Sinu ettevõttesse ja on igapäevaselt kasutatavad. Süsteemi seadistamine on lihtne ja ei vaja üldjuhul lisateadmisi.
Täpsemalt: www.upsteem.com

 
Pole vahet, kas oled bänd, ettevõte, üritus, agentuur, startup või Eesti president -kui mõtled digitaali peale, siis oleme sulle 24/7 kättesaadavad. Loome digitaalmeedia strateegiad ning keskkondi (microsite, kampaanialehed, app'id, kodulehed) ning toodame sihtgrupi jaoks olulist sisu (pilt, video, tekst). Spetsialistid, kes teavad, kuidas veebis elu elada.
Täpsemalt: www.vurr.ee

Partnerite pakkumiste puhul võib täiendavalt kontakteeruda: laima@hrconf.com